Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Hakkımızda

Firmamız 2020 yılında bebek giyim sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

36 aylıktan küçük çocuklar için lider konumunu sürdürmektedir. TS , EN  standardına ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta, çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamül kullanmaktadır. Dolu ürünleri uluslararası onaylı kuruluş olan TÜV Rheinland ve İntertek laboratuvarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır.

Yurt içinde yukarıda bahsi geçen şekilde bebek giyim üretimi ile ilgili çalışmalarını bir kalite sistemi içerisinde gerçekleştirir. Şirketin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda, mevcut pazar ağı içerisinde stratejisini korumak ve müşteri memnuniyetini yakalamak amacıyla gerekli organizasyonları oluşturur, gerekli planlamayı yapar ve öngörülen ürün/hizmet üretir. Yaptığı işi ,verdiği hizmeti kusursuz ve verimli olarak gerçekleştirmenin çabası içerisindedir. Personelini sürekli eğitim programlarıyla bilinçlendirmekle ve yetiştirmektedir.

Kalite politikası iddalı; vizyonu çağdaş; misyonu ileriye dönüktür.

Çalışanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu, müşterilerinin memnuniyetini, şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını, sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi taahhüt etmiştir.

Vizyonumuz:

Çalışanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu müşterilerinin memnuniyetini şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

 

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetini sürekli yükselterek evrensel kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmayı öncelikli görevimiz olarak benimseyerek müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kusursuzluğu için sürekli iyileştirme gerekliliğinin bilincinde faaliyetlerimizi sürdürmektir. Çalışanlarımızla birlikte gelişimimizi sürdürmek ve daha iyiye ulaşmak için çalışmak değişmez prensibimizdir. Müşterilerimize sadece bugün değil gelecekte de en değerli ürün ve hizmetleri sunabilmek için kalite, istikrar ve gelişimden asla ödün vermeden, toplumsal sorumluluklarının bilincinde ve bu paraleldeki yatırımlarımızla yarınlara ulaşmayı da görev edinmiş bulunuyoruz.

X